Regulamin

WARUNKI OGÓLNE
1. Sklep internetowy 4weld.pl, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.4weld.pl jest Administrowany przez firmę 4WELD Julita Frydrychowska, z siedzibą w Poznaniu, ul. Jana Brzechwy 21, 60-195 Poznań, Sklep 4weld.pl ul. Lotnicza 2A, 62-081 Przeźmierowo
2. Sklep 4weld.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.
3. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym 4weld.pl są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto).

 

PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ
3. Podany przez użytkownika adres e-mail jak i telefon może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień i powiadamiania o nowościach i aktualnych promocjach w naszym sklepie.
4. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego przez Administratora 4weld.pl na stronach sklepu internetowego.
5. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane
6. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
7. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.
8. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.
9. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę. W określonych przypadkach, o ile dopuszcza je Aministrator 4weld.pl, opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na Dostawcę

 

GWARANCJE I REKLAMACJE
10. Towary oferowane w sklepie internetowym 4weld.pl są objęte gwarancją producenta i dostarczane z odpowiednimi kartami gwarancyjnymi. Okres gwarancyjny jest podany na stronie produktu.
11. W przypadku reklamacji należy kontaktować się z Administratorem 4weld.pl lub z odpowiednim serwisem, o ile jego adres został podany na karcie gwarancyjnej. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest karta gwarancyjna lub dokument zakupu który Klient otrzymuje wraz z zamówionym towarem lub listownie z dokumentem zakupu.
12. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 10 dni od złożenia zamówienia.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
13. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl