Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Niwelatory budowlane i geodezyjne

Niwelator optyczny jest prostym urządzeniem opartym o układ soczewek, pozwalającym mierzyć i wyznaczać różnice wysokości między wybranymi punktami pomiarowymi. Niwelatory od lat wielu wykorzystywane są na placach budowy i w pracach geodezyjnych jako optyczne instrumenty pomiarowe, a ich popularność wcale nie maleje.

Podstawowym zadaniem, jakie ma niwelator jest wspomniane już określenie różnicy wysokości terenu określanej także jako niwelacja - stąd nazwa narzędzia. Często również zamiennie używa się określenia poziomica optyczna w nawiązaniu do starszego sprzętu, wykorzystywanego dawniej w geodezji. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu go w połączeniu z łatą, która również znajduje się w naszej ofercie.

Wysokiej jakości niwelatory, które proponujemy to sprzęt najwyższej jakości, który wykonano z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Narzędzia te wyposażono także w specjalne zabezpieczenia, dzięki czemu można wykorzystać je do pracy w terenie, niezależnie od warunków pogodowych.
Jakie właściwości mają niwelatory optyczne?

Każdy niwelator dostępny w naszej ofercie to wysokiej jakości wyposażenie, które gwarantuje wysoką dokładność otrzymywanych pomiarów. Na uwagę zasługuje także możliwość powiększenia lunety, jego dokładność zależy przede wszystkim od wybranego modelu. Bardzo ważny parametr, który charakteryzuje niwelator geodezyjny to także szybkie celowanie kolimatorem.

Nasza oferta to zarówno klasyczne mniej zaawansowane urządzenia, jak i nowoczesne egzemplarze, które znacznie podnoszą komfort pracy. Tego typu niwelator geodezyjny pozwala między innymi na pracę w trudnych warunkach, gdzie teren nie jest idealnie stabilny. Mimo tego sprzęt gwarantuje prawidłowy, dokładny pomiar.
Instrumenty optyczne - poziomica optyczna i łaty geodezyjne

Oprócz najważniejszych sprzętów, którymi są niwelatory optyczne, w naszej ofercie znajduje się także dodatkowe wyposażenie niezbędne podczas prac geodezyjnych. Są to specjalne łaty teleskopowe o różnej długości wyposażone dodatkowo w libellę i miękki pokrowiec.

Szukasz najlepszego wyposażenia geodezyjnego? W naszej ofercie znajdują się instrumenty o różnych parametrach. Jeżeli nie jesteś pewien, które produkty wybrać, nasi doświadczeni sprzedawcy pomogą Ci odpowiednie urządzenie indywidualnie dopasowane do ich potrzeb. Skontaktuj się z nami, a wspólnie wybierzemy wysokiej klasy niwelatory dla profesjonalistów.

Instrumenty optyczne

Niwelator optyczny Lamigo AN-28 Niwelator optyczny Lamigo AN-28
Producent: LAMIGO
Cena:

738,00 zł

szt.
zobacz więcej
Niwelator optyczny Lamigo AN-32 Niwelator optyczny Lamigo AN-32
Producent: LAMIGO
Cena:

762,00 zł

szt.
zobacz więcej
Niwelator optyczny Lamigo BN-28 Niwelator optyczny Lamigo BN-28
Producent: LAMIGO
Cena:

858,00 zł

szt.
zobacz więcej
Niwelator optyczny Lamigo CN-24 Niwelator optyczny Lamigo CN-24
Producent: LAMIGO
Cena:

563,00 zł

szt.
zobacz więcej
Teodolit elektroniczny Lamigo LT-01 Teodolit elektroniczny Lamigo LT-01
Producent: LAMIGO
Cena:

4 674,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl