Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Lasery liniowe dla majstrów i budowlańców
Automatyczne lasery rotacyjne

Laser rotacyjny jest narzędziem niezbędnym przy wykonywaniu dużych powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych. Dzięki elektronicznemu kompensatorowi i funkcji spadków, lasery rotacyjne pozwalają z dużą dokładnością wyrównać tereny placów, parkingów czy zwykłych podłóg, a także nadać im pożądane przez użytkownika pochylenie.

Wyznaczanie linii prostych oraz różnic wysokości stanowi podstawę budowania stabilnych i bezpiecznych obiektów. Obecnie do tego celu wykorzystuje się nowoczesne rozwiązania techniczne, wśród których na pierwszym miejscu są lasery rotacyjne. Te stosunkowo proste urządzenia po uruchomieniu emitują strumień światła widzialnego, które – podczas obrotu głowicy – zakreśla krąg i rysuje rodzaj tarczy. Niwelator rotacyjny czy też laser rotacyjny przede wszystkim pozwala na wyznaczenie różnic wysokości. Dokonuje się ono automatycznie po uruchomieniu, które wprawia w ruch głowice. Większość takich urządzeń pozwala również na wyznaczanie linii prostych, niezbędnych do poziomowania i zachowania pionów konstrukcji.
Niwelator rotacyjny na placu budowy

Miejscem, w którym najczęściej stosuje się laser rotacyjny, jest teren budowy. Urządzenie to ma bardzo wiele zalet, dzięki którym wypiera tradycyjne optyczne niwelatory geodezyjne. Przede wszystkim do jego obsługi nie są potrzebni dwa pracownicy. Ponadto, jedno wyemitowane światło Może być odbierane przez wiele urządzeń ustawionych w różnych lokalizacjach. Dzięki temu można jednocześnie wykonywać wiele pomiarów. Niwelator rotacyjny gwarantuje też bardzo wysoką dokładność pomiarów i ograniczenie do minimum występowania błędów pomiarowych. Lasery rotacyjne są uniwersalne, wszechstronne i proste w obsłudze.
Lasery rotacyjne w asortymencie Lamigo

Oferujemy nowoczesne lasery rotacyjne z serii Spin. Charakteryzują się one niewielką masą własną, dzięki czemu ich przenoszenie na placu budowy lub transport nie stwarzają problemów. W asortymencie mamy zarówno niewielki laser rotacyjny przeznaczony do pracy wewnątrz budynków, jak i znacznie bardziej rozbudowane modele terenowe. Wśród typowych funkcji tych urządzeń są wyznaczanie poziomu i pionu (wbudowany pionownik laserowy), kompensacja dokładności umożliwiająca wyznaczanie spadków, funkcja TILT oraz wyświetlanie danych pomiarowych na ekranie LCD. Każdy niwelator rotacyjny może być stosowany w rozmaitych pracach budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych – od układania suchych tynków po budowę stadionów.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia, które zaspokoją potrzeby wszystkich wykonawców, a nasi doświadczeni sprzedawcy zawsze pomogą dobrać je odpowiednio do potrzeb klienta.

Lasery rotacyjne

Laser rotacyjny Lamigo Spin 205 Laser rotacyjny Lamigo Spin 205
Producent: LAMIGO
Cena:

1 906,00 zł

szt.
zobacz więcej
Laser rotacyjny Lamigo Spin 210 Laser rotacyjny Lamigo Spin 210
Producent: LAMIGO
Cena:

2 386,00 zł

szt.
zobacz więcej
Laser rotacyjny Lamigo Spin 220 Laser rotacyjny Lamigo Spin 220
Producent: LAMIGO
Cena:

2 690,00 zł

szt.
zobacz więcej
Laser rotacyjny Lamigo Spin 220G Laser rotacyjny Lamigo Spin 220G
Producent: LAMIGO
Cena:

3 490,00 zł

szt.
zobacz więcej
Laser rotacyjny Lamigo Spin 230 Laser rotacyjny Lamigo Spin 230
Producent: LAMIGO
Cena:

3 757,00 zł

szt.
zobacz więcej
Laser rotacyjny Lamigo Spin 235 Laser rotacyjny Lamigo Spin 235
Producent: LAMIGO
Cena:

4 211,00 zł

szt.
zobacz więcej
System kontroli maszyn Lamigo Digger RC System kontroli maszyn Lamigo Digger RC
Producent: LAMIGO
Cena:

3 382,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl