Agregat prądotwórczy – awaryjne źródło energii Mogło by się zdawać, że agregaty prądotwórcze mają zastosowanie wyłącznie w terenie gdzie nie ma zasilania. Czy warto kupić agregat prądotwórczy do domu? W przypadku nagłej awarii lub przerw w dostawach prądu to właśnie generator prądu może okazać się bardzo pomocnym urządzeniem. Nie jest to urządzenie, które będziemy używać codziennie, ale warto mieć go w domu na wypadek braku energii elektrycznej.
Konsekwencje przerwy w pracy urządzeń chłodniczych, grzewczych, komputerów, instalacji alarmowych, pieców CO oraz innych urządzeń mogą być bardzo kosztowne i niebezpieczne.
W naszej ofercie znajdziesz agregaty prądotwórcze różnej mocy, zabudowanych tradycyjnie lub w obudowach dzwiekochłonnych (Agregaty wyciszone)  Agregat do prądu do domowego użytku kupisz już za kilkaset złotych. W przypadku takich urządzeń jak agregaty prądotwórcze cena różni się w zależności od parametrów, dlatego im większą mocą dysponuje urządzenie, tym większy będzie koszt jego zakupu.
Salon Techniczno Spawalniczy 4WELD posiada w swojej ofercie generatory do prądu do zastosowania na działkach rekreacyjnych, w domkach letniskowych, warsztatach, na placach budowy oraz podczas imprez plenerowych – wszędzie tam, gdzie nie masz dostępu do energii elektrycznej, a koniecznie musisz korzystać z prądu.
Generator elektryczny  w obecnych czasach niezbędne urządzenie. Jeśli na co dzień w domu, gospodarstwie rolnym lub warsztacie zasilasz różnego typu urządzenia albo narzędzia energią elektryczną, posiadanie alternatywnego źródła zasilania jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Proponujemy Ci szeroką ofertę wysokiej klasy urządzeń zasilania na różne rodzaje paliwa.

Agregaty

Agregat prądotwórczy GRUPEL GR6500 Agregat prądotwórczy GRUPEL GR6500
Producent: GRUPEL
Cena:

9 500,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bank energii Zipper ZI-PS1000 Bank energii Zipper ZI-PS1000
Producent: ZIPPER
Cena:

6 000,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bank energii Zipper ZI-PS330 Bank energii Zipper ZI-PS330
Producent: ZIPPER
Cena:

2 500,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl