Młotek brukarski SIMPLEX 50mm 1105g

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin Zamów Telefonicznie 880 44 45 44
Cena: 165,00 zł

Cena regularna:

165.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

3027.050 - SIMPLEX młotki z miękkimi końcówkami
Kompozyt gumowy / superplastik; z żeliwną obudową i wysokiej jakości drewnianym uchwytem

SIMPLEX seria 3027 z kombinacją końcówek z gumy kompozytowej i superplastiku jest niezastąpionym towarzyszem w wielu zastosowaniach i najlepiej sprzedającą się kombinacją firmy Halder.

Końcówka z gumy średnio twardej (seria 3202) o bardzo niskiej ścieralności, amortyzująca uderzenia i bezzapachowa, oferuje znacznie dłuższą żywotność niż tradycyjny młotek gumowy.

Końcówka z superplastiku (seria 3207) pozwala na uzyskanie większej siły uderzenia niż końcówka gumowa. Jest to średnio twarda końcówka z tworzywa sztucznego wykonana z wytłaczanego i bardzo jednorodnego materiału. W porównaniu z końcówkami z tworzywa sztucznego formowanymi wtryskowo jest ona znacznie bardziej odporna na zużycie i wytrzymała.

Wykonana z żeliwa obudowa posiada zintegrowaną tuleję ochronną uchwytu, która zapewnia wysoką odporność na złamanie.

Tłumiąca drgania i ergonomicznie ukształtowana rękojeść z wysokogatunkowego drewna pokryta jest w części chwytnej podwójną warstwą lakieru, dzięki czemu jest odporna na zabrudzenia.

Zgodnie z inteligentną zasadą SIMPLEX wszystkie elementy są wymienne i można je doposażyć. Przekłada się to na oszczędność miejsca i pieniędzy.

Ta wersja jest dostępna w rozmiarach od D30mm do D80mm, również jako młotek kowalski (3027.081, 3027.100), D60mm i D80mm z gumową wkładką, z nogą. Wersja D60mm i D80mm jest dostępna także z bardzo krótkim trzonkiem (3027.062, 3027.082).

Cechy produktu:

Młotek SIMPLEX z kombinacją końcówek z gumy kompozytowej (czarny, średnio twardy, amortyzujący uderzenia, bezwonny, mało odporny na zużycie) i superplastiku (biały, średnio twardy, bardzo wytrzymały).


Żeliwna obudowa ze zintegrowaną osłoną uchwytu i doskonałą odpornością na złamanie.
Wysokiej jakości, tłumiąca drgania i ergonomicznie ukształtowana rękojeść drewniana; uchwyt pokryty podwójną warstwą lakieru (odporna na zabrudzenia).
Wszystkie części mogą być wymieniane, co pozwala na dużą oszczędność miejsca i kosztów.

Ta wersja jest dostępna w rozmiarach od D30mm do D80mm oraz D60mm i D80mm, również z gumową wkładką, z nogą, również jako młotek kowalski.
Wersja D60mm i D80mm jest dodatkowo dostępna z krótkim trzonkiem (3027.062, 3027.082).
Jeden z najlepiej sprzedających się produktów firmy Halder

Przykłady zastosowań
Ogród i kształtowanie terenu, prace brukarskie, układanie krawężników, stawianie rusztowań, stawianie namiotów, prace ciesielskie, budowa płotów i ogrodzeń


Dane techniczne:

długość 350 mm
waga 1105 g
średnica obucha 50 mm
szerokość obucha 135 mm

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl