Półautomat spawalniczy SPARTUS EasyMIG 227DP DUAL PULS

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny Zamów Telefonicznie 880 44 45 44
Cena: 3 380,00 zł 3380.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: SPARTUS
Kod produktu: EASYMIG227DP-PAK-15-3

Opis

SPARTUS® EasyMIG 227DP – PRECYZJA, WSZECHSTRONNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ W JEDNYM URZĄDZENIU
SPARTUS® EasyMIG 227DP to półautomat spawalniczy, który łączy w sobie zaawansowaną technologię inwertorową opartą na tranzystorach IGBT z niezrównaną wszechstronnością. Jego nowoczesna konstrukcja umożliwia wykonanie wielu wymagających prac spawalniczych z niezrównaną precyzją i efektywnością.

SZEROKI ZAKRES ZASTOSOWAŃ


Urządzenie SPARTUS® EasyMIG 227DP poszerza horyzonty w dziedzinie spawania, oferując nie tylko tradycyjne manualne spawanie MIG/MAG, ale także zaawansowane rozwiązania jak spawanie przy użyciu programów synergicznych, spawanie MIG z pulsem, a nawet spawanie MIG z podwójną pulsacją, dostosowując się tym samym do szerokiego zakresu potrzeb spawalniczych. Dzięki temu urządzeniu, każdy projekt staje się prostszy, a dodatkowa możliwość spawania drutem samoosłonowym eliminuje potrzebę użycia zewnętrznego gazu ochronnego, co jest dużym plusem dla tych, którzy chcą ograniczyć dodatkowe koszty. Ponadto, urządzenie jest wyposażone w możliwość współpracy z uchwytem Spool Gun, co zwiększa jego wszechstronność, Maksymalne prądy spawania osiągają 220A dla MIG/MAG/TIG i 200A dla MMA, co zapewnia wysoką efektywność pracy w różnorodnych aplikacjach spawalniczych.

NOWOCZESNY WYŚWIETLACZ LCD
Zaawansowany wyświetlacz LCD nie tylko ułatwia ustawienie i sterowanie urządzeniem, ale także pomaga w zarządzaniu jego funkcjami. Dodatkowo graficzna prezentacja zależności kształtu spoiny od napięcia ułatwia dobór odpowiednich parametrów.

DOSKONAŁA JAKOŚĆ SPOIN DZIĘKI PODWÓJNEJ PULSACJI
Podwójna pulsacja w metodzie MIG/MAG zapewnia spoiny o estetyce i jakości porównywalnej do metody TIG, zwiększając przy tym wydajność i minimalizując odkształcenia cieplne. Idealnie nadaje się do precyzyjnych prac z aluminium, wymagających mniejszych umiejętności od operatora.

FUNKCJE UŁATWIAJĄCE PRACĘ
EasyMIG 227DP wyposażono w szereg funkcji wspierających proces spawania, takich jak tryb pracy 2T/4T, regulacja indukcyjności oraz systemy Hot Start, Arc Force i VRD, co czyni prace spawalnicze jeszcze łatwiejszymi i efektywniejszymi.


SPARTUS® EasyMIG 227DP łączy precyzję, wszechstronność i wydajność, podnosząc standard projektów spawalniczych. Jest to więcej niż tylko urządzenie spawalnicze – to kompleksowe rozwiązanie dedykowane spawaczom, którzy nie akceptują kompromisów w zakresie jakości i efektywności.

DANE TECHNICZNE:

Napięcie zasilania ~1× 230V ± 10% 50 / 60 Hz
Prąd spawania MIG 50 - 220A
Cykl pracy MIG 60%
Napięcie wyjściowe pracy 16.5 - 25.0V
Typ podajnika wbudowany, 2 - rolkowy
Szpula drutu ≤ 15kg / ∅200/300mm
Średnica drutu 0.8 /1.0 / 1.2
Synergia tak
Tryb pracy 2T/4T tak
Dodatkowe funkcje MIG DUAL PULSE, indukcyjność, Post-gaz, pulsacja, programy synergiczne, ręczna korekta parametrów, regulacja indukcyjności, spool gun, Slow Feed, zmiana biegunowości
TIG Lift tak
Prąd spawania TIG 10 - 220A
Prąd spawania MMA 10 - 200A
Arc Force tak
Hot Start tak
VRD tak
Pobór prądu MIG 45 / TIG 35 / MMA 45
Współczynnik mocy (cosφ) 0.8
Sprawność η MIG 80.7 / TIG 78.5 / MMA 83
Klasa izolacji H
Stopień ochrony IP21S
Waga 19.5kg
Wymiary 560 x 255 x 445mm

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl