Półautomat spawalniczy SPARTUS EasyMIG 317DP DUAL PULS

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny Zamów Telefonicznie 880 44 45 44
Cena: 4 635,00 zł 4635.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: SPARTUS
Kod produktu: EASYMIG317DP-PAK-36-3

Opis

SPARTUS® EasyMIG 317DP – PODWÓJNA PULSACJA, MAKSYMALNA MOC I NIEZRÓWNANA PRECYZJA
SPARTUS® EasyMIG 317DP łączy w sobie nowoczesną technologię inwertorową z tranzystorami IGBT, oferując użytkownikom niezrównaną moc i precyzję. Dzięki maksymalnemu prądowi spawania do 300A dla MIG/MAG/TIG i 250A dla MMA oraz zasilaniu z sieci trójfazowej 400V, to urządzenie jest gotowe sprostać wielu wymagającym zadaniom spawalniczym.

FUNKCJE WSPIERAJĄCE OSIAGNIĘCIE WYSOKIEJ JAKOŚCI SPOIN


SPARTUS® EasyMIG 317DP zapewnia użytkownikom zaawansowane możliwości spawania. Oferuje nie tylko klasyczne manualne spawanie MIG/MAG, ale także innowacyjne techniki takie jak spawanie przy użyciu programów synergicznych, spawanie MIG z pulsem, a także spawanie MIG z podwójną pulsacją. Takie zróżnicowanie technik spawalniczych sprawia, że urządzenie doskonale odpowiada na potrzeby szerokiego spektrum projektów spawalniczych. Dodatkowo, model EasyMIG 317DP umożliwia spawanie drutem samoosłonowym oraz posiada opcję współpracy z uchwytem Spool Gun, co znacznie zwiększa jego wszechstronność użytkową.

ZAAWANSOWANA KONTROLA I ŁATWOŚĆ USTAWIEŃ
Nowoczesny wyświetlacz LCD ułatwia szybkie ustawienie parametrów spawania i zarządzanie funkcjami urządzenia. Wyświetlacz graficznie prezentuje zależność kształtu spoiny od napięcia, pomagając w doborze optymalnych ustawień. Możliwość ręcznej korekty parametrów i praca drutem w zakresie średnic 0.8 - 1.2mm czynią z EasyMIG 317DP narzędzie niezwykle elastyczne.

DOSKONAŁA JAKOŚĆ SPOIN DZIĘKI PODWÓJNEJ PULSACJI
Podwójna pulsacja w metodzie MIG/MAG zapewnia spoiny o estetyce i jakości porównywalnej do metody TIG, zwiększając przy tym wydajność i minimalizując odkształcenia cieplne. Idealnie nadaje się do precyzyjnych prac z aluminium, wymagających mniejszych umiejętności od operatora.

FUNKCJONALNOŚCI ZWIĘKSZAJĄCE EFEKTYWNOŚĆ PRACY
Urządzenie wyposażono w szereg funkcji ułatwiających pracę, w tym wybór trybu pracy 2T/4T, regulację indukcyjności, a także systemy Hot Start, Arc Force i VRD.

WSZECHSTRONNOŚĆ
Możliwość montażu dużej szpuli oraz czterorolkowy podajnik w SPARTUS® EasyMIG 317DP zapewnia stabilne podawanie drutu spawalniczego. Urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno w zakładach przemysłowych, jak i w mniejszych warsztatach, oferując wszechstronność bez kompromisów w zakresie wydajności.

SPARTUS® EasyMIG 317DP to więcej niż urządzenie spawalnicze - to rozwiązanie dla osób oczekujących maksymalnej mocy, precyzji i elastyczności. Jego zaawansowane funkcje i technologia zapewniają wysoką jakość spoin, efektywność pracy i wszechstronność w każdym projekcie spawalniczym.

Parametry techniczne
Napięcie zasilania ~3× 400V ± 10% 50 / 60 Hz
Prąd spawania MIG 50 - 300A
Cykl pracy MIG 60%
Napięcie wyjściowe pracy 16.5 – 29.0V
Typ podajnika wbudowany, 4 - rolkowy
Szpula drutu ≤ 15kg / ∅200/300mm
Średnica drutu 0.8 / 1.0 / 1.2
Synergia tak
Tryb pracy 2T/4T tak
Dodatkowe funkcje MIG DUAL PULSE, indukcyjność, Post-gaz, pulsacja, programy synergiczne, ręczna korekta parametrów, regulacja indukcyjności, spool gun, Slow Feed, zmiana biegunowości
TIG Lift tak
Prąd spawania TIG 10 – 300A
Prąd spawania MMA 10 – 250A
Arc Force tak
Hot Start tak
VRD tak
Pobór prądu MIG 25 / TIG 20 / MMA 21
Współczynnik mocy (cosφ) 0.6
Sprawność η MIG 84.5 / TIG 84 / MMA 85.5
Klasa izolacji H
Stopień ochrony IP21S
Waga 22.5kg
Wymiary 570 x 265 x 460mm

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl